Відгуки та коментарі

Залишити відгук
Анастасия
Анастасия
Очень приятный антихостел: чисто, аккуратно, в центре города и по адекватной цене. Отличный персонал, который не просто выполняет свои обязанности, но и вкладывает в это душу. Останавливались в капсуле-боксе - шикарный вариант для того, чтобы переночевать в тишине и спокойствии (в отличии от общих комнат в других хостелах). Места было достаточно и все соответствует описанию и фотографиям на сайте. Из приятных бонусов: чистота, стильный дизайн, бесплатный чай, кофе, Wi-Fi и круглосуточная возможность попасть в номер.
Недостатков не обнаружили :)
коментувати
Зоя
Зоя
Дуже сподобалось - все! Стильно, сучасно, чисто, затишно, комфортно, наступного разу знову зупинемось тут.
коментувати
Ольга
Ольга
Хостел понравился очень, особенно дизайн. Светло, чисто, уютно. Близкое расположение с ЖД вокзалом, и в то же время с хостела легко можно добраться до любой достопримечательности Львова. Не высокие цены. Приятный персонал.
коментувати
Михайло Рябцев
Михайло Рябцев
Михайло Рябцев
Вперше побували з дружиною у Львові, і нам пощастило зупинитися тут. Хочу подякувати перснолу Ірині та Віталіні, не тільки за ідеально чистоту, а й за сімейний затишок та приємне дружне спілкування. Зазвичай у рекламі кожного хостелу вказано розташування в центрі міста, і це часто виявляється обманом, та не в цьому випадку, хостел дійсно розташований за сто кроків від оперного. Ми ночували у боксі, я був скептично налаштований що до зручності, але помилився. Все просто нависоті, чисто, зручні ортопедичні матраци, у боксі працює витяжка.
коментувати
Олексій
Олексій
Вже другий раз зупиняюсь в цьому хостелі. Обидва рази заселявся близько 3-4 години ночі. Завжди добре зустрічали. Чисто, комфортно і "все" працює! По деяких дрібницях в оздобленні хостела можна зрозуміти, що власники комплектували його не за принципом "подешевше, аби було" а саме так, як то має бути у гарного господаря! Дякую усій команді!
коментувати
До попередніх записів